01 Eylül 2010 Çarşamba

NİMO ÇEKİLİŞ YAPIYOR....GÖRMEDİMMM EFENİM DUYMADIM DEMEYELİMM :))

herkesee günaydınn ayyyy çok heyecanlıyım..ilk hediye dağıtışım olucak :)
bir iki sene sonra bu postu okuyup gülecekmiyim acaba? ...

ilk çekilişimde acemiliğim ile arada kaynayıp gitmesinn diye 6 adet NİMO STYLO ürünlerinden dağıtıyorum...üstelik bir çok blogta denk geldiğim gb bir kişiye vermeyeceğim..şanslı 6 kişi resim sırasına ve kurada çıkma sırasına göre ürünlerine sahip olucak :)
evvvvveeettt arkadaşlar.....öncee ganimetleri bir görelim mi diyorsunuz? hadi öyle yapalımm neler vereceğiz bir görelim daha sonrasında nasıl sahip olunacak onu bilelimm :)


1 .çektiğim kuradan çıkan isme hediye olarak verecğim nimo stylo bluz tasarımlarından olan ''salvodior'' :)
2. olarak çekeceğim kuradan çıkan isme iseNİMO STYLO şapkalarından vereceğimmm :))3. olarak çıkacak isme  ise NİMO STYLO nun masal taç serisinden örneklerinden veriyorum fıstıklar...


4. çıkan isme yine aynı şekilde NİMO STYLOnun masal taçlarından :)


5. çıkan isme ise yine aynı şekilde masal taçlar serisinden veriyorum...toplamda 3 adet masal taçlardan vereceğim :))))

 6. isme ise bir de kolye verelim diyerekten :))) NİMO STYLOnun kolyelerinden vereceğimmm :)))


gaminetlerr döküldüyse meydaneeeee.....nasıl olucak kısmını da anlatıp heyecanla çekilişime katılıp beni onure edicek fıstıkları görelimm :))
klasik çekiliş mantığı....
birde şöyle bir durumumuz var , 2 adet blog sahibi olduğumdan iki bloğumda da çekiliş hakkına sahip olmanız münkün...yapmanız gerekenler çok basit...blogumunun izleyici oluyorsunuz...daha sonrasında kendi blogunuzda çekilişimi duyurup bana blogunuzun linki ile neşeli yorum atıyorsunuz :) üstelikk http://kadillaktabirmanyak.blogspot.com/ diğer blogumu da izlemeye aldığüınızda 2 adet çekiliş hakkınız olmuş oluyorr....
''ama benim blogumda yokkkk vee ben bunlardan istiyorum şansımı denemek ayy çok istiyorum'' facebook üzerinden çekilişimiş duyurup izleyicim olduktan sonra altına yorumla link attıp kuraya ortak oluyorsunuz :))))
çok eylenceliiiii :)))))
kimler istiyor görelimm bakalımmm :)

not:arkadaşlar izleyicim olup blogunuzda (yada facebook adresinizde)duyurduktan sonra lütfen link ve yorum atın....atın ki çekilişi numara sırasını baz alıp yapacağım :)
çekilişin sonucu 1 ocakta bellii olacak....
yalnızzz

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS

0 yorum:

Yorum Gönder