03 Kasım 2010 Çarşamba

YAKALADIN YAKALADIN.COM'dan 3 Kişiye PROFESYONEL MAKYAJ SETİ (SÜPER TASARIM)

Her gün yeni bir ürün inanılmaz bir fiyata yakaladın yakaladın sloganıyla müşterilerine memnun etmekten fazlasını veren firmamız yakaladınyakaladın.com

Öncelikle firmamızı tanıyalım :
YakaladinYakaladin 20 yılın üzerinde bir geçmişe sahip Ses Elektronik İthalat şirketinin değer verdiği önemli bir projedir. Dünyada profesyonelce yapılan bir e-ticaret şekli olan "one day one deal" yani her gün tek ürün modelini ülkemizde de sizlere profesyonel hizmet anlayışıyla sağlamayı amaç edindik. İddia ediyoruz kendi ithalatı veya imalatı olmayan sadece piyasadan parça parça mal toplayan 3-5 kişilik firmalar size  dünya standartında hizmet veremezler.
Haftanın 7 günü 24 saat info@YakaladinYakaladin.com adresinden e-posta gönderebilirsiniz. Veya haftaiçi 09:00 ile 17:00 saatleri arasında 0(212) 559 60 52 irtibat telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.
 
Hediyemiz tam 3 kişiye...
 


Yakaladın Yakaladın firmasıyla sizlerden 3 kişiye bu harika seti hediye ediyoruz.
Ürünümüz tamamen ithaldir.Sağlık ve tarım bakanlığından onay alınarak ve prosedür gereği tüm dermatolojik testlerden geçtikten sonra  getirtilmiştir. Bu sebeple güvenle kullanabileceğinizi de belirtmek isterim.
 
KAMPANYA ŞARTLARIMIZ;
1) İzleyicim olun
2) Sitemize üye  olun
3) Facebook sayfasını beğenip arkadaşlarınızı davet edin
4) Kampanyayı duyurun (Blog, facebook).
 
Kampanyamıza son katılım 18 kasım.. 
Kargo kazanan kişiye aittir (3.5 tl)
Herkese bol şans diliyorum..
Bu harika kampanya için Yasemin Hanıma çok teşekkür ediyorum.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS

0 yorum:

Yorum Gönder