EN İYİ MARKALAR SADECE SİZİN İÇİN BURADA

25 Kasım 2010 Perşembe

PAGİ KOZMETİKTEN 3 KİŞİYE HEDİYE


Sevgili dostlarım yeni kampanyamızda pagi kozmetikten tam 3 kişiye hediyemiz var. Kampanyamıza geçmeden önce size biraz sitemizden bahsetmek istiyorum.
PAGİ KOZMETİK

PAGI Kozmetik 2004 Yılında kurulmuştur. PAGI Osmanlıca'da “Sabah” demektir. Güne PAGI ile başlayın, bakımlı olun, kendinizi gün boyu iyi hissedin.

PAGI Kozmetik önce doğaya saygılı olmayı, korumayı hedefler. Günümüzde pek çok marka ekolojik dengeleri bozacak şekilde zarar vermektedir. PAGI Kozmetik bu anlamda doğaya ve insan sağlığına saygılı az sayıda markalardan birisidir.

Osmanlı’da uzun yıllar hamam kültüründe sabun kullanılmıştır. Bu sabunlar aromatik yağlardan ve %72 zeytinyağından üretilmiş (natürel esanslarla) ve zenginleştirilmiştir. Amaç cildi güzelleştirmek ve sağlıklı görünmesini sağlamaktır. Yüzyıllardır kullanılmıştır ve şimdide PAGI Kozmetik bu geleneği devam ettirmektedir.


Pagi kozmetik ürünleri arasında organik sabun,vücut losyonu ,vücut kremi ,şampuan ,duş jeli,el ve ayak kremleri,çamur maskeleri,saç serumu gibi pek çok ürünü bulabilirsiniz.
siteden sizler için seçtiğim birkaç ürün ..


http://www.e-pagi.com/default.asp

kampanyamıza gelince : harika bir ürün olan el ve ayak kremi denemesi için 3 kişiye hediye arkadaşlar
kampanya şartları
1-pagi kozmetik sitesine üye olmak http://www.e-pagi.com/uye_ol.asp
3-kampanyayı duyurup linkleriyle birlikte buraya yorum olarak bırakmak.
Kargo kazanan arkadaşa ait olup kampanyamız 15 gün sürelidir.10 aralık son
Bol şans

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS

0 yorum:

Yorum Gönder