9 Ekim 2010 Salı

Closelyfashion&Ejoya Kampanyamız

Yeni bir kampanya ile daha karşınızdayız arkadaşlar.Eda Lale hanıma çok teşekkür ediyorum beni kırmayıp kampanya düzenlediği için.Ejoya 1 kişiye 50 tl değerinde hediye çeki vericek.Bu çekle istediğiniz ürünü seçebilirsiniz.

eJOYA.com HAKKINDA

E BİLGİ İLETİŞİM HİZMETLERİ VE REKLAMCILIK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

1993 yılından beri fiziki olarak yürüttüğü her türlü Takı ve Altın grubu ürün pazarlamasını 2003 ten itbaren internet satışında yoğunlaştırmış ve bu konuda yüksek kalitede hizmet sunan ilk firma olmuştur.

eJOYA.com 'da bulunan ürünler, ilgi ve ihtiyaçlara göre belirlenmiş farklı ana kategori ve alt kategoride sınıflandırılarak, önemli fiyat avantajları ile ziyaretçilerin beğenisine sunulmaktadır. Gerek kategori yapısı gerekse gelişmiş arama motoru ziyaretçilerin aradıkları ürünlere kolayca ulaşmalarını sağlamaktadır. Hedefimiz herkese ve her keseye uygun Takı ürünlerini sizlere ulaştırmaktır.eJOYA yalnızca internet ortamında ürün pazarlamaktadır, fiziki satış noktaları mevcut değildir, bu sayede maliyetleri düşürerek, fiyat avantajı yakalamaktadır.

Ayrıca Satış Ortaklığı (Affiliate) sistemini de uygulayan eJOYA.com site sahipleri için kazançlı öneriler getirmektedir. Internet'te site sahibi olan herkese eJOYA.com banner veya ürünlerini sayfalarına yerleştirmeleri koşuluyla satışlardan komisyon kazandırmaktadır. 2008 yılı sonu itibari ile eJOYA.com Türkiye’de 58 e-ticaret sitesi ile işbirliği içerisinde, binlerce takı ve mücevheri müşterilerine ulaştırmaktadır.

Keyifli, avantajlı ve güvenli bir alışveriş için altyapısında ve operasyonel alanda sürekli yenilikler gerçekleştiren eJOYA.com, alışveriş alışkanlıklarını değiştirecek bir adres olmak üzere çalışmalarını devam ettirmektedir.

Ayrıca ; eJOYA.com, Koçak Gold e-ticaret Türkiye Ana Distribütörüdür. İnternet ortamında satılan tüm Koçak Gold Bar Külçe Altın, Koçak 22 Ayar Bilezikler, Koçak 14 A Ürünler ve Koçak Pırlanta ürünlerin, tedarikini,dağıtımını ve garanti takibini yapmaktadır.


İşte ejoya ürünlerinden bazıları
Kampanyamız sonunda 1 kişiye 50 tl hediye çeki veriyoruz.

Kampanyamızın detayları:
1)www.ejoya.com sitesine üye olup,beğendiğiniz bir ürüne yorum bırakılması
2http://www.facebook.com/pages/eJOYAcom/117430221989#/pages/eJOYAcom/117430221989 facebook sayfasına katılmanız
3)www.ejoya.com beğendiğiniz bir ürünü facebook profilinde paylaşmanız
Ve son olarak da katıldığınıza dair buraya yorum olarak bırakmanız

Son katılım tarihi 22.11.2010 herkese bol şanslar.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS

0 yorum:

Yorum Gönder