EJOYA İLE ŞIK BİR KAMPANYA
Ejoya
sitemizi tanıyorsunuz değilmi.Hani o güzel rengarenk çeşit çeşit takıların olduğu site ;) İsterseniz hatırlamanıza b,raz daha yardımcı olayım..

1993 yılından beri fiziki olarak yürüttüğü her türlü Takı ve Altın grubu ürün pazarlamasını 2003 ten itbaren internet satışında yoğunlaştırmış ve bu konuda yüksek kalitede hizmet sunan ilk firma olmuştur.
eJOYA.com 'da bulunan ürünler, ilgi ve ihtiyaçlara göre belirlenmiş farklı ana kategori ve alt kategoride sınıflandırılarak, önemli fiyat avantajları ile ziyaretçilerin beğenisine sunulmaktadır. Gerek kategori yapısı gerekse gelişmiş arama motoru ziyaretçilerin aradıkları ürünlere kolayca ulaşmalarını sağlamaktadır. Hedefimiz herkese ve her keseye uygun Takı ürünlerini sizlere ulaştırmaktır.eJOYA yalnızca internet ortamında ürün pazarlamaktadır, fiziki satış noktaları mevcut değildir, bu sayede maliyetleri düşürerek, fiyat avantajı yakalamaktadır. Ayrıca Satış Ortaklığı (Affiliate) sistemini de uygulayan eJOYA.com site sahipleri için kazançlı öneriler getirmektedir. Internet'te site sahibi olan herkese eJOYA.com banner veya ürünlerini sayfalarına yerleştirmeleri koşuluyla satışlardan komisyon kazandırmaktadır. 2008 yılı sonu itibari ile eJOYA.com Türkiye’de 58 e-ticaret sitesi ile işbirliği içerisinde, binlerce takı ve mücevheri müşterilerine ulaştırmaktadır. Keyifli, avantajlı ve güvenli bir alışveriş için altyapısında ve operasyonel alanda sürekli yenilikler gerçekleştiren eJOYA.com, alışveriş alışkanlıklarını değiştirecek bir adres olmak üzere çalışmalarını devam ettirmektedir.

Sitede beğendiğim bir kaç takı modelleri..

Kampanyamıza gelirsek,kampanyamız sonunda 1 kişi sitemizden 50TL değerinde istediği takı modelini seçecek.

Kampanya koşullarımız:


**İzleyicim olun ve face sayfama sağdaki bannerdan katılın


**
www.ejoya.com sitemize üye olun,beğendiğiniz bir ürüne yorum bırakın üye adınızı ve yorum yaptığınız ürünü burada belirtin

**
http://www.facebook.com/pages/eJOYAcom/117430221989#/pages/eJOYAcom/117430221989 facebook sayfamıza katılın

**Sitemizde beğendiğiniz bir ürünü facebook profilinizde paylaşın


Kampanyamız 22 Kasımda son bulacaktır.Hepinize bol şans..

http://pinarlabizbize.blogspot.com/2010/10/ejoya-ile-sik-bir-kampanya.html

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS

0 yorum:

Yorum Gönder