12 Kasım 2010 Cuma

Closelyfashion Sezonist İşbirliğiyle Hediye Yağmuru Başladı

Arkadaşlar merhabalar güzel mi güzel bir firma ile yola devam ediyoruz.Sitede müthiş derecede indirimler var http://www.sezonist.com/

Firmamızı tanıyalım


Sezonist’i basit bir sorudan yola çıkarak oluşturduk: “İnternet kullanıcıları  için daha iyi ne yapabiliriz?”
Sonra sorular çeşitlendi: İnternetin sunduğu olanakları nasıl avantaja dönüştürebiliriz? Gündelik yaşamdaki sınırları teknoloji yardımıyla aşabilir miyiz? Hayal ettiğimiz her şeyi gerçekleştirebilir miyiz?
21. yüzyılda yaşayan metropol insanlarına, seçkin markalar ve mağazalarda sezon ürünlerinde indirim fırsatları sunan bir avantaj platformu yaratmayı hedefledik. Her şeyin en iyisine, en yenisine, en çabuk ve en avantajlı biçimde ulaşabilsinler diye… Üyelerimiz indirimli alışverişi bakmanın, dokunmanın, denemenin ve seçmenin keyfinden vazgeçmeden yapabilsin, sezon sonuna kadar beklemesin istedik. Ve sonunda Sezonist ortaya çıktı.


 
Sezonist nedir?Sezonist, seçkin marka ve mağazalarda sezon ürünlerinde indirim fırsatları sunan bir avantaj platformudur. Sezonist üyelerine özeldir. Kampanyalardan yararlanmak için ilgili kampanyanın SezonKupon'unu 1 TL’ye alıp, sezon ürünlerini mağazadan indirim li olarak satın alabilirsiniz.

Diğer sistemlerden farkı nedir?Sadece yeni sezon ürünlerinde indirim fırsatı sunar,
Kampanya ürünleri sezon sonu veya outlet ürünleri değildir,
Kampanya ürünlerini mağazalardan görerek ve deneyerek alırsınız,
Sezonist kampanyaları üyelere özeldir, Sezonist üyesi olmayanlar, aynı ürünü satın alırken etiket fiyatını öderler,
www.sezonist.com üzerinden sadece SezonKupon alırsınız ve alışverişinizin ödemesini mağazada yaparsınız.

SEZONKUPON HAKKINDA

SezonKupon nedir?

Bir kampanya duyurusu yaptığımızda, indirimden yararlanmak için kullanacağınız sanal kupondur. SezonKuponlarda kampanyaya ve kişiye özel bilgileri içeren 8 basamaklı bir kupon kodu vardır. Mağazalar, bu kod aracılığıyla kasada indiriminizi gerçekleştirir. SezonKupon satın aldığınızda kupon kodunun cep telefonunuza gönderilmesini isteyebilir veya bu kodu gösteren SezonKupon’unuzu kağıda print edebilirsiniz.

SezonKupon satın almak için kredi kartım gerekiyor mu?
Hayır, sadece cep telefonunuzun olması yeterli. Eğer cep telefonu hattınız faturalı ise SezonKupon bedeli (1TL) faturanıza eklenir; hattınız faturalı değilse 1 TL yüklediğiniz TL’den düşülür. Kampanya kapsamındaki ürünleri mağazadan alırken nakit veya kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.

SezonKupon için neden 1 TL ödeniyor?Sezonist kampanyaları SezonKupon satın alan 1 kişi bile olsa gerçekleşir, SezonKupon’u satın alan üyemiz indirime hak kazanır. SezonKuponlar sınırlı sayıda olduğundan, kuponları gerçekten alışveriş yapmak isteyenlerin almasını amaçlıyoruz.

Turkcell ve Avea abonesi değilim, SezonKupon alabilir miyim?
Mobil ödeme sistemi şimdilik sadece Turkcell ve Avea hatlı telefonlarda çalışıyor. Eşinizin veya başka bir yakınınızın mobil ödemeye uygun telefonuyla ödeme yapabilirsiniz ancak cep telefonu sahibi 1 TL’lik ödeme mesajını SMS ile onaylamazsa satın alma gerçekleşmez.

SezonKupon sayısı sınırlı mı?

Evet, her kampanya için sınırlı sayıda SezonKupon var. İndirimden yararlanmak istiyorsanız elinizi çabuk tutun.

SezonKupon’umla bir başkası alışveriş yapabilir mi?

Hem evet, hem hayır. Eğer kuponu bir yakınınıza verdiyseniz ve bunda bir sakınca görmüyorsanız, kuponunuzla bir başkası alışveriş yapabilir. Eğer kuponunuzu kaybettiyseniz ve bir başkasının kullanmasını istemiyorsanız .... adresine e-posta gönderin. 24 saat içinde SezonKupon’unuzu iptal edip ve yeni kupon almanızı sağlayabiliriz.

GELELİM KAMPANYAMIZA
 1 Kişiye kendi seçmiş olduğu elle marka babet
1 kişiye kendi seçmiş olduğu mudo marka kot
1 kişiye de GS şalı
Kampanyamız ve kuralları
-http://www.sezonist.com/MsNewUser.aspx siteye yeni üye olmanız
-Bloğumu izlemeye almanız ve FACEBOOK sayfamı beğenmeniz
-http://www.facebook.com/pages/Sezonist-Yeni-Sezon-Indirim-Savascisi/158195160875651 facede beğenmek ve arkadaşlarınıza önermek (Yeni üyelikle )
-Kampanyayı bloğunuz da yada facenizde duyurup buraya yorum yapmanız

Şartlar çok basit arkadaşlar.Kampayamız 12 kasım-26 kasım tarih aralığındadırr.Herkese bol şanslar

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS

0 yorum:

Yorum Gönder