Bu Blog
Buradan Verilen Bağlantılar
Web
Bu Blog
 
 
 
 
Buradan Verilen Bağlantılar
 
 
 

Web
 
 
 

09 Kasım 2010 Salı

SİHİRLİ ELMALARDAN SİHİRLİ TATLAR :)

Güzel bir kampanyayla daha karşınızdayım arkadaşlar. Bu hediyeyi size bayram hediyesi olarak vermek istiyorum. Bu hediyeye bayılacaksınız şirinmi şirin yemeye kıyamayacağınız sihirli bir elma :))öncelikle değerli frmamızı tanıyalım:

Sihirli Elmalar 1995 Yılından beri faaliyette olan Seçkin Hediye Sepetleri Gıda San.Tic. LTD ŞTİ. Bünyesinde 2007 yılında Kurulmuştur . Aynı zamanda Sihirli Sepetler.com ’un kurucularından olan Firmamız, Dünyada sadece Amerika'da 1950 yılından beri var olan ve yılda 100 milyon adet satılan karamel ve çikolata kaplı elmaları Türk insanı ile buluşturuyor.

2007 Yılında başlayan ve 1,5 yıl süren ar- ge çalışmasının ardından, Nefis Çikolata sosu , Karamel sosu ,çeşitli kuruyemişler , çeşitli şekerlemeler ile harmanladığımız ve sihirli bir tat elde ettiğimiz elmayı , yediden yetmişe tüm yaş gruplarının damak zevkine göre hazırladık. Aynı zamanda Kurumsal firmalar ve organizasyon firmaları tarafından da tercih edilen elmalarımızın , 24 ayar altın kaplamadan, kişiye özel elmalara kadar 300 farklı çeşidi bulunmaktadır.

Hem sevdiklerinize hediye edebileceğiniz , hemde kendinizi şımartabileceğiniz muhteşem lezzetlerden oluşan Sihirli Elmaları para kazanabileceğiniz bir iş kolu olarak da değerlendirebilirsiniz. İster Bir AVM de stand kurabilirsiniz, isterseniz şehrin işlek ve kaliteli caddelerinde bir mağaza konseptine girebilirsiniz , istersenizde il bayiliği alarak tüm ilden sorumlu olabilirsiniz.

Hedefimiz; son derece hijyen şartlarda üretilen ,Tarım ve köy işleri bakanlığından onaylı olan Sihirli Elmaları tüm Türkiye’de parklarda ,bahçelerde ,Üniversitelerde,okullarda her yerde özellikle Tüm çocukların ve gençlerin vazgeçilmezi haline getirmek.


Elma Sağlıktır

Sağlık Mutluluktur

Sağlık ve Mutluluk Sihirli Elmalar'dır

Elma Şekerinden çok çok daha fazlası


sizin için seçtiğim ürünlerden bazıları:
Veeee hediyemiz

Karamel Sosuna bulanmış ,üzerine beyaz Çikolata sosu ve çikolata parçacıkları serpiştirilerek saç yapılıp beyaz çikolata sosuyla yüz ifadesi verilen şirin bir Elma.

Bu sevimli elmayı 1 kişiye 2 adet vereceğizKAMPANYAMIZIN ŞARTLARI :

1- İzleyicim olmanız
2-SİHİRLİ ELMALAR sitesine üye olup 1 ürün hakkıda yorum yapmanız
3- SİHİRLİ ELMALAR FACEBOOK sayfasına beğenip arkadaşlarınıza önermeniz
4- Son olarak kampanyamı bloğunuzda yada facebook hesabında duyurmanız

Şartlar bu kadar :))

Kampanyamız 23 kasım 23:59'da son bulacak

Kargo Firmamıza aittir

Hepinize bol booool şanslar :))

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS

1 yorum:

Gizemli Tosbaga dedi ki...

Merhaba, siteye üyeyim.
http://www.sihirlielmalar.com/index.php?Uid=181&Kid=8
yorum yazdım.
face de zaten beğenmiştim, önerilerimi yaptım.
Blogumda yayınladım.
http://gizemlitosbaga.blogspot.com/2010/11/binnazdan-sihirli-elmalar-23-kasim.html

gizemli tosbaga
lazyemy@gmail.com

Yorum Gönder