05 Aralık 2010 Pazar

OLTU TAŞI MARKET İLE YENİ YIL HEDİYEMİZOltu taşı marketi artık tanımayanınız yoktur.Binbir çeşit takının olduğu her zevke özel çeşit çeşit takı çeşidini bulabileceğiniz bir site.
Kuyumculuk sektöründe 1962'den beri İhsan SÜMBÜLLÜ ismiyle, altın takı ve oltu taşı işlemeciliği üzerine imalat ve perakende mağazacılık yapan firmamız 2005 yılında  gümüş takı ve oltu taşı imalat ve toptan pazarlama sahasında Azra Kuyumculuk Ltd.Şti. adıyla kurumsallaşmıştır.
2006 yılında Pırıltı Gümüş & Oltutaşı ismiyle perakende mağazamız faaliyete geçmiştir.  
Globalleşen dünyada, elektronik ticaretin gelişmesi sürecinde, reel perakende mağaza müşterilerimizin de teşviki ile, 2009 yılından itibaren www.oltutasimarket.com e-mağazamızdan güvenle alışveriş yapılabilmektedir. Her ne kadar e-mağazamız, OltutaşıMarket tescilli markamız ismiyle adlandırılsa da, ürün yelpazesi öncelikle gümüş takı ve oltutaşı tesbihin her çeşidi olmak üzere, son zamanların trendine uygun olarak özellikle erkek takısı olarak çelik takı, saat, ve sair ürünlerden oluşmaktadır. 
          Temelde dürüstlük ilkesiyle, "müşteri lehine empati kurmak vazgeçilmezimizdir" düsturuyla, "ayrıcalıklar ayrıntıda saklıdır" parolasıyla yola çıktığımız için, müşterilerimizi ayrıcalıklı addediyor ve her zaman daha iyiyi onların beğenisine sunmak için elimizden geleni yapıyoruz.

 SİTEDEN BİRKAÇ ÖRNEK HEDİYEMİZ 1 KİŞİYE İSİMLİ GÜMÜŞ KOLYE 
KAMPANYA ŞARTLARIMIZ
**Sitemize üye olun,beğendiğiniz 2 ürünü face duvarınızda paylaşın,ziyaretçi defterine not yazın  http://www.oltutasimarket.com/main/register.asp 
**Face sayfasını beğenin arkadaşlarınıza önerin http://www.facebook.com/home.php?#!/pages/OltutasiMarket/224151692772

 **Kampanyamızı facebook yada bloğunuzda duyurun

Kampanyamız 25 aralıkta son bulacaktır.Kazanan kişi kolyeye istediği ismi yazdırabilir.Kargo firmamıza aittir.Hepinize bol şans.....

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS

0 yorum:

Yorum Gönder