bayanlar ve kozmetik

LABER KİMYADAN YİNE GÜZEL BİR KAMPANYA :-)


logoyo buradan alabilirsinizmerhaba arkadaşlar
laber kimyadan yeni yepyeni bir kampanyayla karşınızdayım:-)
daha önce hiç bir blokta verilmeyen bir kampanya etkinliği buna ençok arabası olanlar sevinecek sanırım:-)
önce laber kimyayı tanıyalım

Laber Kimya olarak 2005 yılından beri, Türkiye ve dünyadaki gelişmeler doğrultusunda, piyasanın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak Ar-ge çalışmaları yürütmekteyiz. Ar-Ge çalışmalarımız doğrultusunda
oluşturduğumuz formülasyonlarla müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Bazı müşterilerimize sadece ürün formülasyonu çalışırken, bazılarına bu formülasyonlarla fason üretimler yapmaktayız. Bu üretim formülasyon çalışmaları sırasında müşterilerimize sunumlar hazırlayıp konu hakkında bilgilendirmeler yapmaktayız. Çalıştığımız formülasyonların tüm yasal süreçlerini, üretim süreçlerini, testlerini müşterilerimize detaylı olarak sunmaktayız. Ayrıca ürün güvenlik bilgi formlarını da müşterimize sunarak -MSDS- çalışılan formülasyonun kimyasal kimliğini oluşturuyoruz.

Sektöre sunduğumuz Ar-Ge çalışmaları dışında, tescilli markamız olan LABER ile, kozmetik ve oto bakım ürünleri alanında piyasada ilk olan ürünler üretip pazara sunmaktayız. İnovasyon, yenilik kavramları ürünlerimizin ortak özelliğini oluşturmaktadır. Oto grubumuzda, ülkemizde bir "ilk üretim" olan Laber Waterless Car Clean - Susuz Araç Temizleme- ürünümüzle sektörde yeni bir iş alanı açılmasına olanak sağlamış bulunmaktayız. Ayrıca ekolojik bir probleme dönüşen su kirliliği ve kontrolsüz su tüketimine çevreci bir duyarlılık göstermiş bulunmaktayız.

Kozmetik grubumuzda yine bir "ilk üretim" olan Laber Creamol Cream & Cologne -Kremli Kolonya- ile yeni bir kozmetik ürün segmenti oluşturmaktayız.
Şirket rengimizi ve şirket hedefimizi doğanın yeşilinden alıp, laboratuarda türettiğimiz Laber markalı ürünlerimizle çevreci, doğal, organik ve yenilikçi ürünler yapmayı temel amacımız olarak görüyoruz. Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarından yola çıkarak, çevreci ekolojik ürünler yapmaya devam edeceğiz.
Laber Kimya olarak 2005 yılından beri, Türkiye ve dünyadaki gelişmeler doğrultusunda, piyasanın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak Ar-ge çalışmaları yürütmekteyiz. Ar-Ge çalışmalarımız doğrultusunda oluşturduğumuz formülasyonlarla müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Bazı müşterilerimize sadece ürün formülasyonu çalışırken, bazılarına bu formülasyonlarla fason üretimler yapmaktayız. Bu üretim formülasyon çalışmaları sırasında müşterilerimize sunumlar hazırlayıp konu hakkında bilgilendirmeler yapmaktayız. Çalıştığımız formülasyonların tüm yasal süreçlerini, üretim süreçlerini, testlerini müşterilerimize detaylı olarak sunmaktayız. Ayrıca ürün güvenlik bilgi formlarını da müşterimize sunarak -MSDS- çalışılan formülasyon kimyasal kimliğini oluşturuyoruz.
GELELİM KAMPANYAMIZA
20 gün sürecek olan kampanyamızda firma tarafından yapılacak olan çekilişle belirlenecek 2 kişiyeLaber Susuz Oto Yıkama Ürünü 500 ML ve 1 Adet Mikrofiber bez sahibi olacaklar

ürün hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz

ŞARTLARA GELİNCE;
ilk olarak izleyicim olmanız
face gurubuma katılmanız
http://www.facebook.com/group.php?gid=131097983580640&ref=ts
creamol ve laber kimya gurubuna katılmanız
http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=170071744929&ref=ts
http://www.facebook.com/group.php?gid=174249470741&ref=ts#!/group.php?gid=174249470741&ref=ts
ve yorum yapmanız
ayrıca face profillerine 20 gün boyunca laber logosunu profil resmi yapanlara öncelik hakkı verilecektir
işte şartlar bu kadar basit dediğim gibi facebook profillerine laber logosunu ekleyenler öncelik hakkı verilecektir.
20 gün sürecek olan kampanya 17 ekimde son bulacaktır.çekilişi firma yapacak
kargo firmaya ait.
herkese bol şans........
yorumlara face linkinizi ve ad soyad yazmayı unutmayın...
herkese bol şans

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS

0 yorum:

Yorum Gönder