Fırsat Köşesi

Yakaladinyakaladin.com & Jasmin Kampanyası

05 Ekim 2010

YakaladinYakaladin.Com Aslında Kimdir? 
Dünyada profesyonelce yapılan bir e-ticaret şekli olan "one day one deal" yani her gün tek ürün modelini ülkemizde de sizlere profesyonel hizmet anlayışıyla sağlamayı amaç edindik. İddia ediyoruz kendi ithalatı veya imalatı olmayan sadece piyasadan parça parça mal toplayan 3-5 kişilik firmalar size  dünya standartında hizmet veremezler.

Her öğlen 12:00'de yeni ürünüyle sizleri bekliyor.
Bizim seçtiğimiz satış modeli gereği her gün tek ürünü emsalsiz bir fiyata satıyoruz.Bu sayede bizim için o gün satılan ürün toptan satılmış gibi oluyor, aynı ürün binlerce adet satılıyor.Bu sayede toptancılara verdiğimiz fiyattan sizede satış yapıyoruz. Hatta birçok ürüne en düşük fiyat garantisi veriyoruz bu yüzden bizde gördüğünüz ürünün araştırmasını yapmanıza gerek kalmıyor çünkü sizin için her yeri araştırıyoruz ve piyasadan çok aşağılarda satıyoruz.

En Ucuz Fiyat Garantiniz Nasıl İşliyor?
En Ucuz fiyat garantisi verilmiş ürünlerde, alıcı aldığı ürünün daha ucuzunu bulup ispat etmesi durumunda aradaki ücret farkının 5 katı alıcının yakaladinyakaladin.com hesabına kredi olarak yüklenir. Bu fiyat mukayesesi Vergi mükellefi olarak resmi satış yapan firmaların ürünleri için geçerlidir. Açıkarttırma siteleri veya bireysel olarak internetten satış yapan kişilerin sattığı ürünler fiyat mukayesesinde kullanılamaz.
Hergün yeni bir ürünün inanılmaz fiyatlara satışa sunuldğu bu güzel siteden sizlerden 3 kişiye 28 parça makyaj seti hediyemiz....


28 PARÇA MAKYAJ SETİ
3 adet pudra fondeten
6 adet allık
16 çeşit göz farı
1 adet aynası
2 makyaj fırçası

Katılım Şartları:
1- www.yakaladinyakaladin.com 'a üye olmak
2- Facebook grubuna katılmak ve arkadaşlarını davet etmek
http://www.facebook.com/pages/yakaladinyakaladincom-da-her-gun-yeni-bir-firsat/138453779504782?ref=ts
3- Katıldığınıza dair yorum bırakmak

NOT: 3.5 TL bargo bedeli kazanlara ait olacak.
Kampanyamız 2 hafta sürecek ve 17 ekimde son bulacak. Herkese bol şans!
Katkılarından dolaylı Yasemin Hanıma ve Yakaladinyakaladin.com'a teşekkür ederim.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS

0 yorum:

Yorum Gönder