Tanıtım, Kampanya, Sponsor Firmalar

Bohcom.com.tr ve Sitenizitanitiyoruz Kampanyası

Yeni bir kampanya ile karşınızda olmak çok güzel.
Şimdiki kampanyamız ise www.bohcam.com.tr ile gerçekleşiyor.
Sitemizden bahsedelim kısaca...
BİZ KİMİZ
Bohçam, doğrudan satış firması olarak 2003 yılında kurulmuş olan ilk Türk network marketing firmasıdır. Firmamız, modern bohçacı sloganı ile yola çıktığı ilk günden bugüne kadar, Türkiye’nin 81 iline yayılmış olan onbinlerce temsilciye ulaşmıştır. Tekstilden ev gereçlerine, geniş ürün yelpazesi ile her yaşa ve her türlü ihtiyaca karşılık vermeyi hedefleyen Bohçam, kaliteden ödün vermeden ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir doğrudan satış firması olarak yoluna devam etmektedir. Aileden biri olarak gördüğünüz Bohçam yeni temsilcilerle ileriki yıllarda da hız kesmeden kurmuş olduğu bu güçlü ağı genişletmeyi hedeflemektedir.
Dünyada 33 milyon, Türkiyede ise 600 bin kişinin tercih ettiği bağımsız, özgür ve çağdaş doğrudan alışveriş dünyasında Bohçam’ın dürüstlük, saygınlık ve içtenlik farkı ile çalışmak üzere sizleri de aramıza davet ediyoruz.

SİSTEMİMİZ:

Bohçam, Türkiye’nin her yerindeki mevcut temsilcilerine (Damla) gönderdiği kataloglar ile müşterilerden sipariş toplar ve bu siparişleri kargo ile damlalarına göndererek ürünlerin müşterilerine ulaşmasını sağlar.  Bohçam, 6 ayda bir iki ana katalog ve yılda iki adet ara katalog çıkarır.
Çalışma yöntemi ve iş prensipleri ile Bohçam diğer doğrudan satış firmalarından farklı olarak bağımsızdır, istediğiniz her ürünü dergimizde görebilirsiniz. Aktiflik şartı olarak herhangi bir alt limiz yoktur dolayısı ile senede bir defa olsa bile dilediğiniz miktarda sipariş vermek üyeliğinizin aktif tutulması için yeterli olacaktır.Ayrıca, yeni üye kayıt ederken bölge ve şehir sınırlaması yoktur.


Ürünlerini sayamayacagım kadar çeşitli :)
Firmamız  katalogla satış yapan, bayanların elden ele evden eve satış yapabileceği bir satış sistemne sahip.
Kataloglarında pijama, gecelikden iç giyime, ev tekstilinden aksesuara, elektirikli ev aletlerinden kişisel bakım ürünlerine kadar pekçok çeşit var.

Şimdi gelelim kampanya şartlarımıza
* www.bohcam.com.tr   Sitesini ziyaret etmek ve Üye olmak (normal üyelik 15 tl fakat bizim kampanyamızdan dolayı ücretsiz üyelik)
* Kişisel sitenizde,blogunuzda ve facenizde duyurmak (hangisini isterseniz)
* Bohcam.com.tr ile ilgili ne düşündügünüzü de ögrenmek istiyoruz.
* Son olarakta bloguma bu postun altına katıldıgınıza dair bir yorum bırakmak yeterli olacaktır.


Kampanyamız 5 Ekimde başlayıp 20 Ekimde son bulacaktır.


Hediyemiz ise kampanya sonunda yapılacak çekilişle 1 kişi Cocugunun cinsiyetine göre tercih yapabilecektir.


Başarılar diliyorum...

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS

0 yorum:

Yorum Gönder