Bu Blog
Buradan Verilen Bağlantılar
Web
Bu Blog
 
 
 
 
Buradan Verilen Bağlantılar
 
 
 

Web
 
 
 

Yakaladınyakaladın.com Kampanyamızla 3 Kişiye 28 Parça Makyaj Seti Hediye Ediyoruzz :)

05 Ekim 2010 Salı

Makyaj seti,makyaj malzemesi deyince dayanabilen kadın pek yoktur..yakaladınyakaladın.com aracılığıyla sizler arasından şanslı 3 kişiye 28 parçadan oluşan bir makyaj seti hediye ediyoruz.. :)Öncelikle bizle bu güzel kampanyayı yapan sitemizi tanıyalımm..YakaladinYakaladin.Com Aslında Kimdir?

YakaladinYakaladin 20 yılın üzerinde bir geçmişe sahip Ses Elektronik İthalat şirketinin değer verdiği önemli bir projedir. Dünyada profesyonelce yapılan bir e-ticaret şekli olan "one day one deal" yani her gün tek ürün modelini ülkemizde de sizlere profesyonel hizmet anlayışıyla sağlamayı amaç edindik. İddia ediyoruz kendi ithalatı veya imalatı olmayan sadece piyasadan parça parça mal toplayan 3-5 kişilik firmalar size dünya standartında hizmet veremezler. Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Haftanın 7 günü 24 saat info@YakaladinYakaladin.com adresinden e-posta gönderebilirsiniz. Veya haftaiçi 09:00 ile 17:00 saatleri arasında 0(212) 559 60 52 irtibat telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

 Her öğlen 12:00'de YakaladinYakaladin.com yeni ürünüyle sizleri bekliyor...Neden her gün tek ürün derseniz..Çünkü sitenimizin seçtiği satış modeli gereği her gün tek ürünü emsalsiz bir fiyata satıyorlar...Bu sayede sitemiz için o gün satılan ürün toptan satılmış gibi oluyor, aynı ürün binlerce adet satılıyor..Siparişleriniz, sipariş tarihinden itibaren 1-2 işgünü içinde kargoya verilir...Gün içinde tek kargo ödeyerek istediğiniz kadar ürün alabilirsiniz..

Kampanya şartlarımıza gelecek olursak...

*Blogumu izlemeye almanız..

**Kampanyayı facebook veya blogunuzda duyurup linkini buraya,ad soyad ve mail adresinizle birlikte eklemeniz..

***Sitemize üye olmanız..

****Facebook grubumuza katılıp,arkadaşlarınızı davet etmeniz..

Bu güzel kampanya için Yasemin Hanıma çok teşekkür ediyorum..
Kampanyamız  12 ekim gecesi sona erecektir..Kargo ücreti kazanan kişiye aittir..Katılan herkese bol şans diliyorum :)

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS

0 yorum:

Yorum Gönder