Kamile'nin Dünyası

  

evet  yenı  kampanyamız baslıyor


BOHCAM KİMDİR?
doğrudan satış firması olarak 2003 yılında kurulmuş olan ilk Türk network marketing firmasıdır. Firmamız, modern bohçacı sloganı ile yola çıktığı ilk günden bugüne kadar, Türkiye’nin 81 iline yayılmış olan onbinlerce temsilciye ulaşmıştır. Tekstilden ev gereçlerine, geniş ürün yelpazesi ile her yaşa ve her türlü ihtiyaca karşılık vermeyi hedefleyen Bohçam, kaliteden ödün vermeden ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir doğrudan satış firması olarak yoluna devam etmektedir. Aileden biri olarak gördüğünüz Bohçam yeni temsilcilerle ileriki yıllarda da hız kesmeden kurmuş olduğu bu güçlü ağı genişletmeyi hedeflemektedir.


Dünyada 33 milyon, Türkiyede ise 600 bin kişinin tercih ettiği bağımsız, özgür ve çağdaş doğrudan alışveriş dünyasında Bohçam’ın dürüstlük, saygınlık ve içtenlik farkı ile çalışmak üzere sizleri de aramıza davet ediyoruz.

BURADA

Bohçam, Türkiye’nin her yerindeki mevcut temsilcilerine (Damla) gönderdiği kataloglar ile müşterilerden sipariş toplar ve bu siparişleri kargo ile damlalarına göndererek ürünlerin müşterilerine ulaşmasını sağlar. Bohçam, 6 ayda bir iki ana katalog ve yılda iki adet ara katalog çıkarır.
Çalışma yöntemi ve iş prensipleri ile Bohçam diğer doğrudan satış firmalarından farklı olarak bağımsızdır, istediğiniz her ürünü dergimizde görebilirsiniz. Aktiflik şartı olarak herhangi bir alt limiz yoktur dolayısı ile senede bir defa olsa bile dilediğiniz miktarda sipariş vermek üyeliğinizin aktif tutulması için yeterli olacaktır.Ayrıca, yeni üye kayıt ederken bölge ve şehir sınırlaması yoktur.EV HANIMLARININ YA DA EK KAZANÇ SAĞLAMAK İSTİYEN BAYANLAR İÇİN MÜTHİŞ BİR SİSTEM KURMUŞLAR NORMALDE ÜYELİK ÜCRETLİ AMA BİZE ÖZEL ÜCRETSİZ ÜYELİK MEVCUT ŞUANDA ÜYE OLUP KAZANÇ SAĞLAMAYA BAŞLIYABİLİRSİNİZ.ÜRÜN YELPAZESİ ÇOK GENİŞ KOZMETİKTEN TEMİZLİK MALZEMESİNE KADAR HERŞEY VAR

                                                            hediyemiz
  
peki sartlarımız nelerdir?
 
1- http://www.bohcam.com.tr/uyelik.php


2-üye olmanız ve begendınız urunu yada begenmedıgınız bırseyı yorumda bırakmanız

uye adını lutfen yazınız yorum kısmına


3-http://www.facebook.com/search/?init=quick&q=boh%C3%A7am.com&ref=ts#!/profile.php?id=100000987327166&ref=search

4- facebookta arkadas olarak eklemenız bohcam.com u
5- blogunuzda veya facebookta duyurmanız
6-benı ızlemenız

bitiş tarihimiz  20 ekim

1.Kisiye hediyemiz
BLOGUNUZDA VE FACEBOOK SAYFANIZDA KAMPANYAYI DUYURMANIZBLOGUMU İZLEMEYE ALMANIZ

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS

0 yorum:

Yorum Gönder