inciserules

BOHÇAM .COM İLE MUTFAKLARINIZ ŞENLENSİN

Bohçam.com ile yeni bir kampanyada buluştuk.10 gün sürecek  Bu kampanyada kazacağınız hediyeden önce firmamızı biraz tanıyalım.Bohçam, doğrudan satış firması olarak 2003 yılında kurulmuş olan ilk Türk network marketing firmasıdır. Firmamız, modern bohçacı sloganı ile yola çıktığı ilk günden bugüne kadar, Türkiye’nin 81 iline yayılmış olan onbinlerce temsilciye ulaşmıştır. Tekstilden ev gereçlerine, geniş ürün yelpazesi ile her yaşa ve her türlü ihtiyaca karşılık vermeyi hedefleyen Bohçam, kaliteden ödün vermeden ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir doğrudan satış firması olarak yoluna devam etmektedir. Aileden biri olarak gördüğünüz Bohçam yeni temsilcilerle ileriki yıllarda da hız kesmeden kurmuş olduğu bu güçlü ağı genişletmeyi hedeflemektedir.
Dünyada 33 milyon, Türkiyede ise 600 bin kişinin tercih ettiği bağımsız, özgür ve çağdaş doğrudan alışveriş dünyasında Bohçam’ın dürüstlük, saygınlık ve içtenlik farkı ile çalışmak üzere sizleri de aramıza davet ediyoruz.


SİSTEMİMİZ:
Bohçam, Türkiye’nin her yerindeki mevcut temsilcilerine (Damla) gönderdiği kataloglar ile müşterilerden sipariş toplar ve bu siparişleri kargo ile damlalarına göndererek ürünlerin müşterilerine ulaşmasını sağlar.  Bohçam, 6 ayda bir iki ana katalog ve yılda iki adet ara katalog çıkarır.
Çalışma yöntemi ve iş prensipleri ile Bohçam diğer doğrudan satış firmalarından farklı olarak bağımsızdır, istediğiniz her ürünü dergimizde görebilirsiniz. Aktiflik şartı olarak herhangi bir alt limiz yoktur dolayısı ile senede bir defa olsa bile dilediğiniz miktarda sipariş vermek üyeliğinizin aktif tutulması için yeterli olacaktır.

Ayrıca ek iş temsilcisi olabileceğiniz gibi tam zamanlı çalışıp bol kazançlar elde edebileceğiniz bir sistem kurulmuş durumda. Normalde üyelik ücretli ancak siz blog izleyicilerime üyelik ücretsiz olup üye olup kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz. Ürün yelpazesi çok geniş olup mutfak eşyalarından kozmetiğe kadar hersey mevcut.
Bizim size hediyemiz ise :1 adet salata kurutucusu

Kampanya şartları :)
1-   bohçam sitesini ziyaret ederek üye olmak ve beğendiğiniz bir ürünün linkini facebookta veya bloglarnızda paylaşmanız
2-   kampanyayı facebook varsa blog hesaplarınızda paylaşmanız
3-   izleyicim olmanız
4-   beğendiğiniz ürün linkiyle birlikte mail adresinizi yorum olarak bırakmalısınız


  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS

0 yorum:

Yorum Gönder