EN İYİ MARKALAR SADECE SİZİN İÇİN BURADA

30 Kasım 2010 Salı

TABLOM.COM İLE BU YILBAŞI SEVDİKLERİNİZE VE SİZE KALICI BİR HEDİYE..


Sevgili dostlarım yeni bir kampanya ile yeniden karşınızdayım. Bu kampanyamızda bize destek veren tablom com sitesine teşekkürlerimi sunuyorum. Hediyelerimize geçmeden önce sitemizi sizlere biraz tanıtmak istiyorum.

Tablom.com sitesi parçalı tablolardan , modern tablolara,ünlü ressamların eserlerinden manzara tablolarına kadar pek çok harika ürünü bulabileceğiniz bir site.
Ayrıca sitemizde kendi tablonuzu da yapabilme imkanına sahipsiniz. Örneğin çocuğunuzun yada sevdiklerinizle çektirdiğiniz bir fotoğrafı tablo haline getirip eşsiz bir hediye yada kendiniz için duvarınıza asabileceğiniz harika bir tablo yaptırabilirsiniz. yılbaşı öncesi sevdiklerinize hediye almadan önce sitemizi  mutlaka ziyaret etmelisiniz.


Firmamız 16 yıllık reklamcılık baskı ve tasarım tecrübemizi Eskiz Tasarım olarak sizlerle paylaşmasının  yanı sıra
2006 yılından bu yana Eskiz Tablo & Tasarım olarak sanatsal tablolar alanına da çalışmaya başlamış   ve bu konuda da sanatseverlerin beğenisini kazanmıştır. Türkiye"de ilk ve halen tek olarak Akrilik boya ile tuval üzerine baskı gerçekleştirmektedirler.
Halen; gittigidiyor.com, sahibinden.com, alcamsatcam.com, superalsat.com gibi alışveriş sitelerinde hizmet vermelerinin  yanı sıra  yeni yapılanma sürecinde  siz sanatseverlere  TABLOM.com olarak hizmet vermeye başlamışlardır.

TABLOM.com sitesinin amacı sizlere daha çok alternatifi, daha uygun fiyatlarla ve daha hızlı bir şekilde sunabilmek, kampanyalardan çok daha geniş kitlelerin yararlanabilmesini sağlamak olacak ve her zamanki gibi müşteri memnuniyeti  için ilk sırada yer almaya devam edecektir.
Evet arkadaşlar tablom .com uygun ödeme koşulları harika tabloları beğenmezseniz ürün iade garantisi (bunu çoğu sitede bulmasınız bu firmamızın ürünleri hakkında ne kadar kendine güvendiğini göstermektedir.)ücretsiz kargo özelliklede havale ve kapıda ödemelerde ekstra indirim seçenekleri sunmaktadır.
Sitemizden sizin için seçtiğim birkaç ürün

Kampanyamıza gelince :
kampanya sonunda 1 kişi 50x70 ebatın da siteden istediği bir tabloyu
 5 kişi ise siteden istediği ürünleri alırken kullanabileceği %30 luk indirim çeki kazanacaktır.indirim çeki kazananlar isterlerse çeklerini bir başkasına devretme hakkına da sahiptirler.

Kampanya şartları
1-google arama motorunda tablom com u aratarak bulmak ve siteye üye olmak
3- kampanyayı duyurup buraya yorum olarak bırakmak
son katılım 20 aralık
bol şans…

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS

0 yorum:

Yorum Gönder