kadınca kararınca

03 Eylül 2010 Cuma

BONNYJEANS.COM SPONSORLUĞUNDA BAYRAMA ÖZEL HARİKA BİR HEDİYE VERİYORUZMerhaba arkadaşlar bonnyjeans.com bizi kırmadı ve bayramda size güzel bir hediye vermek istedi.

Öncelikle firmamızı tanıyalım.

BANNY JEANS MONOTEKS FIRMASININ TESCILLI MARKASI OLUP 1993 YILINDAN BU YANA RUSYA,UKRAYNA,MACARISTAN,YUNANISTAN VE DİĞER YURTDIŞI ÜLKELERDE BAŞARILI OLARAK SATIŞLARINI SÜRDÜRMEKTEDİR.
MONOTEKS FIRMASI 1986 YILINDA TEKSTIL SEKTORUNE KUMAS SATISI ILE BASLAMIS OLUP GUNUMUZ DE JEAN URETIMI VE IHRACATI ILE TURK TEKSTIL SANAYISINDE BASARILI BIR SEKILDE YOLUNA DEVAM ETMEKTEDIR.

MONOTEKS TEKSTIL SAHIP OLDUGU ISTANBUL VE MALATYA FABRIKALARINDA AYLIK 80.000 ADETLIK URETIM MIKTARLARI VE SEKTORUN IHTIYAC DUYDUGU TUM SERVIS VE HIZMETLER ILE TURK TEKSTIL VE IHRACATINA HIZMETLERINI SURDURMEKTE AYRICA SAHIP OLDUGU BANNY JEANS MARKASI ILE GEREK YURT ICI GEREKSE YURT DISI SATISLARI ILE MUSTERILERINE KALITE VE HIZMET SUNMAKTADIR.

MONOTEKS TEKSTIL FIRMASI BANNY JEANS OLARAK TURKIYEDE KENDI BUNYESINDE SADECE www.bonnyjeans.com E-SATIŞ SİTESİ İLE SATILMAKTADIR.FIRMA HAKKINDA DETAYLI BİLGİYE www.monoteks.com ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ

Ürünlerden bir kaç tanesini sizin için kopyaladım daha yüzlerce model ve tasarımlar var.

hepsi ve daha fazlası için http://www.bonnyjeans.com/

GELELİM KAMPANYANIZA1 kişiye resimde gördüğünüz 170 TL değerindeki kot mont hediye !!!ŞARTIMIZA GELİNCE


1- sadece http://www.bonnyjeans.com/uye_kayit.asp

üye olmak ve üye olurken şirketadı kısmına http://ozlemcacim.blogspot.com/ yazmak bu kural çok önemli blogun adresini yazmadan yapılan üyelikler geçersiz olacak!

son katılım 12 Eylül 2010 başarılar

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS

0 yorum:

Yorum Gönder