PınaR'La Biz Bize

BONNY JEANS HEDİYE ETKİNLİĞİMİZ BAŞLIYORR
BANNY JEANS MONOTEKS FIRMASININ TESCILLI MARKASI OLUP 1993 YILINDAN BU YANA RUSYA,UKRAYNA,MACARISTAN,YUNANISTAN VE DİĞER YURTDIŞI ÜLKELERDE BAŞARILI OLARAK SATIŞLARINI SÜRDÜRMEKTEDİR.

MONOTEKS FIRMASI 1986 YILINDA TEKSTIL SEKTORUNE KUMAS SATISI ILE BASLAMIS OLUP GUNUMUZ DE JEAN URETIMI VE IHRACATI ILE TURK TEKSTIL SANAYISINDE BASARILI BIR SEKILDE YOLUNA DEVAM ETMEKTEDIR.
MONOTEKS TEKSTIL SAHIP OLDUGU ISTANBUL VE MALATYA FABRIKALARINDA AYLIK 80.000 ADETLIK URETIM MIKTARLARI VE SEKTORUN IHTIYAC DUYDUGU TUM SERVIS VE HIZMETLER ILE TURK TEKSTIL VE IHRACATINA HIZMETLERINI SURDURMEKTE AYRICA SAHIP OLDUGU BANNY JEANS MARKASI ILE GEREK YURT ICI GEREKSE YURT DISI SATISLARI ILE MUSTERILERINE KALITE VE HIZMET SUNMAKTADIR.

MONOTEKS TEKSTIL FIRMASI BANNY JEANS OLARAK TURKIYEDE KENDI BUNYESINDE SADECE www.bonnyjeans.com E-SATIŞ SİTESİ İLE SATILMAKTADIR.FIRMA HAKKINDA DETAYLI BİLGİYE www.monoteks.com ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ

Bu kampanyamızın bir güzelliğide Kazanan kişinin beğendiği ürünü kendisi seçmesi.Yani hediyeyi biz belirlemiyoruz,kazanan kişi kendi zev kine göre istediği ürünü seçiyor..

İsterseniz ürünlerimizin bazılarını tanıyalım..
Kampanya şartlarımıza gelince...

**Bloğumu izlemeye almanız
**http://www.bonnyjeans.com sitemize üye olmanız,fakat üye olurken firma kısmına benim blog adresimi yazmanız gerekiyor.Önceden üye olan arkadaşların tekrar üye olması lazım.Yoksa hediye kazansanız dahi şansınızı kaybedersiniz.
**Kampanyamızı face,yada bloğunuzda duyurup duyuru linkinizi burada paylaşmanız.

Yapmanız gerekenler bu kadar.Kampanyamız 15 gün sürecek.20 Eylülde kazananları buradan duyuracağım.

Ayrıca benimle böyle güzel bir kampanya yaptığı için BONNY JEANS ve MONOTEKS'e teşekkürlerimi sunarım..

Hepinize bol şanslar...

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS

0 yorum:

Yorum Gönder