TRESAN'DAN KRAUTERHOF KREM VE ŞAMPUAN HEDİYETresan ile yepyeni kampanyamız başlıyor..Şirketimizi biraz tanıyalım isterseniz..

1995 yılında kurulan Fulser Ecza Sanayi,
ASAM GmbH ‘ın Türkiye,Rusya,Türki Cumhuriyetleri ve Ortadoğu ditribütörüdür.
ASAM GmbH ,50 yıldır Almanya'da kozmetik üretimi yapan , uzman kimyagerleriyle
Arge ye önem veren ve üretiminde bitkisel ana etken maddeleri,yüksek teknoloji ile birleştirerek kullanan bir firmadır.
Yaklaşık 2000 yıl önce yaşamış olan büyük tabiat bilgini PLINUS SECUNDUS ''HER DERDİN BİR BİTKİSEL DEVASI VARDIR,MESELE ONU BULMAKTIR'' demiş.
Fitoterapi çok eski dönemlerden beri kullanılan,günümüzde destekleyici tıp olarak önem kazanan bir bilim dalıdır.
Bitkisel etken maddelerin ,laboratuar ortamında daha iyi şartlarda analizleri yapılmaya başlanınca ,kozmetik sektörü bundan yararlanıp FİTOKOZMETİK ürünlerin üretimini ön plana çıkarmıştır.
Gelelim Hediye Edilcek Ürünlerimize;
TRESAN Normal/Kuru yada Yağlı Isırgan Otu Şampuan 300 ml
KRAUTERHOF Kırmızı Asma Yaprağı Kremi 100 mlKRAUTERHOF Kırmızı Asma Yaprağı Kremi Biraz Tanıyalım..
Yorgun bacak ve ayaklarınıza yeniden canlılık kazandıran yüksek kaliteli bir ayak ve bacak kremidir. Kırmızı Asma Yaprağı ve At Kestanesi ekstresi gibi çok etkili, doğal ve çok eski zamanlardan beri bilinen etken maddeleri sayesinde yorgun bacakların bakımını ve damarların korunmasını sağlamaya yardımcı olur.Kırmızı Asma Yaprağının ekstresinde bulunan Flavanoid maddesi ve At Kestanesi ekstresinde bulunan Escin ; ağrılı, yorgun, şişkin bacaklar ve varis gibi şikayetlerinin azaltılmasına ve damar deformasyonlarının önlenmesine yardımcı olur.Yeterince spor yapamamak,sağlıksız beslenme,devamlı oturmak veya sürekli ayakta durmak ,sigara içmek ,bütün vücudun yükünü taşıyan ayak ve bacaklarda , özellikle bayanlarda dolaşımla ilgili sıkıntılar yaratmaktadır.Oluşan damar deformasyonları,ileriye dönük olabilecek varis oluşumlarının habercisidir.Varisler ancak cerrahi müdahale ile giderilebilir,ama varis oluşmasını önleyecek tedbirler alınabilir.Krauterhof Kırmızı Asma yaprağı kreminde bulunan Asma yaprağı ve At kestanesi ekstresi,damar çeperlerini koruyarak oluşabilecek varislerin önlenmesine yardımcı olur.
Resimde gördüğünüz iki ürünümüz set halinde 3 kişiye hediye edilecektir.

Kampanya şartlarımız:

**İzleyicim olun **Facebook’ta “ASAM TÜRKİYE” sayfasına üye olun.Sayfada eklenmiş olan “Özlerinde Doğallık Var TRESAN-KRAUTERHOF” adlı resmi profilinizde paylaşın. **www.asamturkiye.com anasayfasında ve www.tresan.com sitesinin bir alt sayfasında bulunan “F” (facebook’ta paylaş) ikonuna tıklayıp kendi Facebook hesabınızda siteleri paylaşın **Son olarakta kampanyamızı blog ve faceinizde duyurup duyuru linkinizi buraya yazın.

Kampanyamız 10 gün sürecektir ve 8Ekimde son bulacaktır.Kampanya sonunda kazanan kişi yukarıda resmi görülen seti kazanacaktır.Yorum yazarken yorumlarınıza lütfen mail adreslerinizide yazmayı unutmayın.Hepinize bol şans..

Buarada katılım fazla olursa hediye kazanma şansınızda okadar artar.Yani şöyle:Her 100 izleyici bir set demektir.200 izleyici 2 set,300 izleyici 3 set...bu şekilde gidecektir.

Bana bu imkanı sunduğu için fulser kozmetik ve asamturkiye.com'a teşekkürlerimi sunarım..

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS

0 yorum:

Yorum Gönder