DORUKLARDA BİR YAŞAM


YAKALADIN YAKALADIN.COM'DAN 3 KİŞİYE MAKYAJ SETİ HEDİYEM VAR

Posted by ESRA ERGEN on 07 Ekim 2010 PerşembeEveeet arkadaşlar YakaladinYakaladin.Com ile bir kampanya da benden.Önce firmamızı tanıyalım

YakaladinYakaladin.Com Aslında Kimdir?

YakaladinYakaladin 20 yılın üzerinde bir geçmişe sahip Ses Elektronik İthalat şirketinin değer verdiği önemli bir projedir. Dünyada profesyonelce yapılan bir e-ticaret şekli olan "one day one deal" yani her gün tek ürün modelini ülkemizde de sizlere profesyonel hizmet anlayışıyla sağlamayı amaç edindik. İddia ediyoruz kendi ithalatı veya imalatı olmayan sadece piyasadan parça parça mal toplayan 3-5 kişilik firmalar size dünya standartında hizmet veremezler.Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Haftanın 7 günü 24 saat info@YakaladinYakaladin.com adresinden e-posta gönderebilirsiniz. Veya haftaiçi 09:00 ile 17:00 saatleri arasında 0(212) 559 60 52 irtibat telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Her öğlen 12:00'de YakaladinYakaladin.com yeni ürünüyle sizleri bekliyor...Neden her gün tek ürün derseniz..Çünkü sitenimizin seçtiği satış modeli gereği her gün tek ürünü emsalsiz bir fiyata satıyorlar...Bu sayede sitemiz için o gün satılan ürün toptan satılmış gibi oluyor, aynı ürün binlerce adet satılıyor..Siparişleriniz, sipariş tarihinden itibaren 1-2 işgünü içinde kargoya verilir...Gün içinde tek kargo ödeyerek istediğiniz kadar ürün alabilirsiniz..


Kampanya Katılım Koşulları

* sitemize üye olun www.yakaladinyakaladin.com

* facebook grubumuza katılın ve arkadaşlarınızı grubumuza davet edin

http://www.facebook.com/home.php?#!/pages/yakaladinyakaladincom-da-her-gun-yeni-bir-firsat/138453779504782

* bizden bahsedin ! kampanyamızı blog,facebook gibi kişisel bir hesapta veya herhangi bir paylaşım platformunda duyurun

Çekilişte 3 kişiye yukarıda görseli bulunan 28 parça Makyaj Seti Hediyemiz.Ancak ürün kargo üreti size ait. E bu kadar güzel ve hepsi bir arada bir ürün için de 3,5 TL kargo da çok demeyin :))

Katılımlarınızı bekliyorum.

Kampanyamız 15 ekim tarihinde sona erecektir.Katkılarından dolayı Yasemin Hanım'a çok teşekkürler

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS

0 yorum:

Yorum Gönder