14 Ekim 2010 Perşembe

Kleopatranın güzellik sırrına sevva bal kremi ile ulaşın. Makdis comdan muhtesem hediyeMerhaba arkadaşlar yeni kampanyamızda bir çok cilt problemine deva bir ürün olan sevva bal kremini makdis com ayrıcalığı ile blog izleyicilerimden birine hediye ediyoruz.öncelikle ürünümüzü tanıyalım


BALIN ŞİFASI CİLDİNİZDE, BİNBİR ÇİÇEĞİN GÜZELLİĞİ YÜZÜNÜZDE!
Bal, binlerce yıldır insanoğlunun dertlerinin şifasıdır. Balın cilt üzerindeki mucizevi etkisi bilinen bir gerçektir. Bugüne kadar sayısız kozmetik ürününde bu şifa kaynağından faydalanılmıştır. Ancak en temel soru kullanılan balın gerçek ve doğal bal olup olmadığı ve ürünlerin karışımındaki orandır.


İşte Sevva Naturel bunun farkında olarak üretiminde müdahil olduğu ve denenmiş doğal balı kullanmaya özen göstermiştir. Sevva Naturel'in üretimde kullandığı bal Iğdır'ın bitki örtüsü zengin kırsal bölgelerinde üretilmiştir.


Ürünümüz sağlık bakanlığının 24.03.2005 tarihli ve 5324 no'lu kozmetik kanununa göre yasal prosedürlere, sağlık ve hijyen kurallarına uygun olarak üretilmiştir.
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
Yüksek kalitede, gerçek organik baldan, sızma zeytinyağı, shea butter, gliserin ve diğer destekleyici karışımlarla hazırlanmış mucizevi bir krem.
Kadın, erkek, genç yaşlı herkes için, elde, yüzde ve vücutta kullanılabilir.
Kullanılan balın tamamen doğal, şekersiz ve bitki zenginliği yüksek kırsal alanlardan temin edilmiş olmasına özellikle dikkat edilmiştir.
Kesin ve %100 olarak doğal olduğu saptanmış bal kullanılmaktadır.
Ürünümüz İSO 9001 ve İSO 2000 sertifikalı tesislerde el değmeden üretilmektedir.


SEVVA NATUREL BAL KREMİNİN ETKİLERİ:


Cildi onarır.


Cildi besler.


Parlaklaştırır.


Temizler.


Nemlendirir.


Pürüzsüzleştirir.


Yorgun ve yıpranmış görüntüsünü alır.


Kırışıklığa iyi gelir.


Hücreleri yeniler.


Ölü hücreleri temizler.


Yaşlanma etkilerini geciktirir. (anti ageing)


Ciltteki solukluğu yok eder ve cildi daha canlı gösterir.


Hem kuru hem yağlı ciltler için uygundur.


Yüz, el ve tüm vücut için harici olarak kullanılabilir.DOĞAL SAF BALDAN ÜRETİLDİ
Sevva Naturel Bal Kremi Iğdır'ın bitki örtüsü yönünden zengin ve ekolojik yapısı bozulmamış kırsal bölgelerindeki arıların ürettiği balı kullanmaktadır. Kullanılan balın saf doğal bal olduğu konusunda en küçük bir tereddüt söz konusu değildir. Hatta bu balın üretimi Sevva Naturel'in müdahele ve denetimi dahilinde gerçekleşmiştir diyebiliriz.


Sevva Naturel Bal Kremini diğer bal kullanılan kozmetik ürünlerinden ayıran temel fark kullanılan balın yüksek kalitesi ve üründeki kullanım oranıdır. Bal oran olarak kremin kaldırabileceği en maksimum düzeyde kullanılmıştır.
YÜZ MASKESİ YERİNE KULLANIN
Sevva Naturel Bal Kremini gece yatarken kullanın, sabahleyin yüzünüzü yıkadığınızda iyi bir yüz maskesi kullanmış gibi tertemiz ve pırıl pırıl bir yüzle karşılaşacaksınız. Denediğinizde bunu kolaylıkla hissedecek ve onaylayacaksınız.


DAHA CANLI YÜZ GÖRÜNTÜSÜ
Bal kremi özellikle balın etkisiyle ciltteki kılcal damarları harekete geçirir ve yüzünüzde çok hafif bir pempeleşme ve canlanma rengi oluşur. Özellikle aşırı beyaz va renksiz yüzlerde bunu daha kolay hissetmek mümkon olabilir. Ancak unutmayalım ki her ciltte aynı etki aynı düzeyde gözlemlenemeyebilir.

1

BİNLERCE BİTKİNİN MUCİZEVİ ETKİSİ BİR ARADA!
1 kg bal üretebilmek için 40 bin arı 6 milyona yakın çiçek dolaşıyor. Sevva Naturel kullandığı balın üretimini bizzat denetlediği için alacağınız kremin aslında yüz binlerce çiçekten toplanan bir şifa kaynağı olduğundan emin olabilirsiniz. Her bitkinin, her çiçeğin insan cildi üzerinde çeşitli etkileri faydaları var. Peki ya binlerce çiçeğin arının eşsiz üretim sanatıyla bir araya gelmiş haline ne demeli? Cildinizi bu mucizeden mahrum etmek ister misiniz?
 KRALİÇE KLEOPATRA'NIN GÜZELLİK SIRR
 Bal, binlerce yıldır insanların cilt bakımı ve makyaj için kullandığı bir doğal kaynaktır. Mısır Kraliçesi Cleopatra'nın güzellik sırları arasında anılan en önemli ürünlerden biri olarak baldan bahsedilmektedir.
Mısır'ın büyük kraliçesi ve son Firavun olan Cleopatra güzelliği ile efsaneleşmiş bir kadındı. O kadar ki Rum Sezarını kendine aşık etmişti. Cleopatra'nın güzelliğinin sırları sürekli konuşulmuştur. İşte Cleopatra'nın yüz ve vücut güzelliği için kullandığı en önemli bakım malzemelerinden biri bal olarak biliniyor. Bu bilgi gerçek olsun veya olmasın insanların binlerce yıldan beri balı bir cilk bakım ürünü olarak benimsediklerini gösterir.
ONLARCA ÜRÜNE SON!
Cildinizin sağlıklı ve güzel görünmesi için çeşit çeşit kimyasal bazlı üründen kurtulup, uzun vadede sizi her gün daha genç ve güzel gösterecek bir tek krem kullanmak istemez misiniz? Cildinizin bakımını tek başına üstlenmek için Sevva Naturel Bal kremine şans tanıyın.
AYAK VE ELLERİNİZDEKİ SORUNLAR İÇİN DE İDEAL!
Çatlayan eller ve ayaklar için çok uygun ve etkili bir bakım ürünü. Çok zaman almadan cildinizin yumuşayıp iyileştiğini gözlerinizle göreceksiniz. Kabuklanan eller ve ayaklar, sertleyen deri .. artık sorun olmayacak.
CİLDİNİZİN GÖZENEKLERİ ŞİFAYLA DOLSUN!


Arının binbir çiçekten topladığı her damlası şifa çiçek özlerinden ve polenlerden oluşan mucize bal, cildinizin gözeneklerini şifa ile dolduracak. Suni nemlendiriciler, geçici parlaklaştırıcı ve beyazlatıcılar değil, gerçek bir mucizeyle cildinize gerçek bir çözüm sunun. Unutmayalım ki hiçbirimizin yedekte ikinci bir cildimiz yoktur!ürünümüz garantili olup memnun kalmayanlara ücreti iade edilebiliyor aynı zamanda  ürünü kullananların yorumlarına bakılırsa eğer ürün son derece etkili bir ürün şimdi siz blog izleyicilerimden biri bu ürüne sadece kargo ücretini karşılayarak sahip olabilcek. Bu imkanı bize sağlayan makdis com a teşekkür ediyoum.


kampanya  şartlarımız

             1-blogumun izleyicisi olun
             2-www.makdis.com sitesine üye olu
             3-facebookda SEVVA NATUREL BAL KREMİNİ beğenin
             4-  kampanyamızı blog-face-twitter gibi          sosyal paylaşım sitelerinde duyurun. (son katılım 30 ekim )

                   www.makdis.com
                  www.balkremi.net

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS

0 yorum:

Yorum Gönder